See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyra av en (1) fabriksny skördare till skogsutbildning
Beskrivning: Hyra av en (1) fabriksny skördare till skogsutbildning
Intern identifierare: Gya 531/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 16000000 Jordbruksmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Leverantörsprövning (1)
Beskrivning: Leverantörsprövning
Intern identifierare: 1696981-682c6b0deb47848b1654d772
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på varan/tjänsten
Beskrivning: Krav på varan/tjänsten
Intern identifierare: 1696873-682c6b0deb47848b1654d775
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Tilldelningskriterier
Beskrivning: Tilldelningskriterier
Intern identifierare: 1696874-682c6b0deb47848b1654d776
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Administrativa villkor (2)
Beskrivning: Administrativa villkor
Intern identifierare: 1696982-682c6b0deb47848b1654d777
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Kontraktsvillkor
Beskrivning: Kontraktsvillkor
Intern identifierare: 1696983-682c6b0deb47848b1654d778