2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss/RFI - Kemikalier och material till laboratorieverksamhet
Beskrivning: Observera att detta är en Extern remis/RFI och inte en faktiskt upphandling. Upphandlingen avser ESEMs inköp av kemikalier och förbrukningsmaterial till laboratorieverksamhet.
Intern identifierare: UH 25-37 Extern remiss/RFI
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 24962000 Vattenreningskemikalier, 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 42912330 Vattenreningsutrustning