801566-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Redovisning, revision och skattemässiga tjänster – Kvalificerad redovisningskonsult
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKvalificerad redovisningskonsult
BeskrivningEkonomiavdelningens grupper behöver ha tillgång till stöd i form av kvalificerade redovisningskonsulter med erfarenhet av det statliga ekonomiadministrativa regelverket och ekonomisystemet Unit4 ERP.
Intern identifierareHS-2025-2833
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000