801614-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vägarbeten – Utförande av Värmebeläggning inom Jämtlands län 2-åring
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelUtförande av Värmebeläggning inom Jämtlands län 2-åring
BeskrivningUtförande av Värmebeläggning inom Jämtlands län Norra regionen, 2-åring
Intern identifierareKOM-418501
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233140 Vägarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45233221 Vägmarkeringsarbeten, 45233222 Vägbeläggningsarbeten, 45233223 Nybeläggning av körbana, 45233228 Ytbeläggningsarbete, 45233251 Nybeläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUtförande av Värmebeläggning inom Jämtlands län Norra regionen
Intern identifierareUtförande av Värmebeläggning inom Jämtlands län 2-åring