2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kundanpassade OP-set till Odontologiska fakulteten
Beskrivning: Upphandlingen avser kundanpassade OP-set.
Intern identifierare: MAU 2025/908
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33130000 Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
Ytterligare klassificering (cpv): 33131110 Dentaltänger, dentala operationsborstar och dentala sårhakar, 33141420 Operationshandskar, 33141800 Förbrukningsartiklar för tandvård, 33141850 Hygienartiklar för tandvård, 33162200 Operationsinstrument, 39518100 Operationsdukar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000