2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster IOT SOS SOA (Eclipse Arrowhead Framework)
Beskrivning: Konsulttjänster IOT SOS SOA (Eclipse Arrowhead Framework)
Intern identifierare: LTU-1786-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212210 Programvaruutvecklingstjänster för nätverk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Konsulttjänster IOT SOS SOA (Eclipse Arrowhead Framework)