802046-2025 - Resultat
Sverige – Städning – Städtjänster Linnégymnasiet och Linköpings idrottsgymnasium
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädtjänster Linnégymnasiet och Linköpings idrottsgymnasium
BeskrivningAvtalet gäller daglig städning, golvvård och fönsterputsning på Linnégymnasiet och Linköpings idrottsgymnasium.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117502:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90919300 Städning av skolor