802113-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggnadsinspektion – Huvudbesiktningsman Heleneholmsbadet
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Huvudbesiktningsman Heleneholmsbadet
Beskrivning: Upphandling av Huvudbesiktningsman
Intern identifierare: SN-2025-2008
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71315400 Byggnadsinspektion
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71315410 Inspektion av ventilationssystem, 71630000 Teknisk besiktning och provning, 71631400 Teknisk besiktning av tekniska konstruktioner, 90490000 Besiktning av avlopp och konsulttjänster för avloppshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Huvudbesiktningsman Heleneholmsbadet