2. Förfarande
Förfarande
Titel: Produktionsledare berg för program Västlänken, projekt Haga, delprojekt Vasastan
Beskrivning: Resurs- och kompetenskonsult: Produktionsledare berg för program Västlänken, projekt Haga, delprojekt Vasastan
Intern identifierare: KOM-418529
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
Ytterligare klassificering (cpv): 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Produktionsledare berg för program Västlänken, projekt Haga, delprojekt Vasastan