2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utskrift som tjänst 2024
Beskrivning: Upphandling av utskrift som tjänst för Trelleborgs kommun
Intern identifierare: Ks 2024/510
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000