See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färskt bröd, bullar och kaffebröd - Bjuv, Klippan, Åstorp, Örkelljunga
Beskrivning: Upphandling av färskt bröd, bullar och kaffebröd, inklusive leverans till kommunerna Bjuv, Klippan, Åstorp och Örkelljunga.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121423:Lot:1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Övrigt sortiment så som tårtor och bakelser