2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av skärgårdstrafik i S:t Anna skärgård
Beskrivning: Upphandlingen omfattar skärgårdstrafik med båt i S:t Annas skärgård.
Intern identifierare: 2026/0094
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60600000 Transport på vattenvägar
Ytterligare klassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport), 60610000 Färjetransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000