802803-2025 - Resultat
Sverige – Plantering och skötsel av grönområden – Vinterväghållning och Grönyteskötsel 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVinterväghållning och Grönyteskötsel 2025
BeskrivningUpphandlingen avseende Vinterväghållning och Grönyteskötsel. Upphandlingen omfattar 19 anbudsområden
Intern identifierareTN2025/719
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77310000 Plantering och skötsel av grönområden
Ytterligare klassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelFordonskrav
BeskrivningJa
Intern identifierare1749180-689c25fd536f6a9d1ba32e1e
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelVinterväghållning och Grönyteskötsel
BeskrivningSnöskottning och gräsklippning
Intern identifierare1749253-689c25fd536f6a9d1ba32e21