See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Handledning till familjerätten Nacka kommun
Beskrivning: Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet/avtalsområdet: Dynamiskt inköpssystem (DIS) handledning sociala tjänster 37817, Kvalificerade företag som får ta del av avrop
Intern identifierare: SOCN 2024-532
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80590000 Handledning
Ytterligare klassificering (cpv): 85321000 Administration inom socialtjänsten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Handledning till familjerätten Nacka kommun