803197-2025 - Resultat
Sverige – Kemiska produkter – Inköp och leverans av natriumhypoklorit
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inköp och leverans av natriumhypoklorit
Beskrivning: Inköp och leverans av natriumhypoklorit.
Intern identifierare: 25SVOA336
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 24312220 Natriumhypoklorit
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Inköp och leverans av natriumhypoklorit