803358-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Motorfordon – Plogbil
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPlogbil
BeskrivningPlogutrustad lastbil till Kultur- och teknikförvaltningen i Timrå kommun.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119046:Lot:1