2. Förfarande
Förfarande
Titel: Finansiell data för icke-finansiella företag
Beskrivning: Upphandling av finansiell data för icke-finansiella företag
Intern identifierare: 25-10215
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72320000 Databastjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48440000 Programvara för finansiell analys och redovisning, 48460000 Programvara för analys, forskning, matematik eller prognos, 48463000 Programvara för statistik, 72300000 Datatjänster, 72316000 Dataanalys
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000