2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetssystem
Beskrivning: System för förvaltning, underhåll och felanmälan för fastigheter.
Intern identifierare: SOT 2025/20
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48420000 Programvara och programsviter för fastighetsförvaltning
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000