See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster, ramavtal
Beskrivning: Ramavtal för städtjänster i kommunens lokaler, där städning i egen regi inte är möjlig.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsområde Norrtälje
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103185:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning, 90919300 Städning av skolor, 90911200 Städning av byggnader
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde Rimbo
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103185:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde Hallstavik
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103185:Lot:3