2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fikabröd och catering
Beskrivning: fika och catering
Intern identifierare: UPP 2025-00012
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor, 15811000 Brödprodukter, 15811510 Smörgåsar, 15811511 Färdiga smörgåsar, 15812000 Bakverk och kakor, 15812100 Bakverk, 15820000 Skorpor och kex; bakverk och kakor med konserveringsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000