2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transportventilatorer till Region Skåne
Beskrivning: - Ramavtal för transportventilatorer till Region Skåne. - Ramavtal för maskinbunden förbrukning till transportventilatorer till Region Skåne.
Intern identifierare: 2023-O003276
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000