See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färskt nötkött Ht 2025 via DIS Livsmedel
Beskrivning: Leveranser hösten 2025 av färskt nötkött till kommunens tillagningskök.
Intern identifierare: 2025-88
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Förnyad konkurrensutsättning (FKU) inom ett dynamiskt inköpssystem (DIS)
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000