80423-2022 - ÄndringSverige-Karlstad: Städning och renhållning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städtjänster Gruvlyckan, Rud, Orrholmen, Hemvägen 2022
Referensnummer: UH-2021-64
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Löpande städning av i bolagets fastigheter enligt bifogade dokument.