80436-2017 - ÄndringSverige-Lund: Audiovisuell utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
AV-utrustning.
Referensnummer: V2016/1987
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32321200 Audiovisuell utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
AV produkter och tjänster.