See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utbyggnad av matsal Örbyhus skola
Beskrivning: Projektet avser en tillbyggnad av matsalen på Örbyhus skola i syfte att utöka antalet sittplatser för matgäster samt förbättra logistik och flöde i lokalen.
Föregående meddelande: 713189-2022
Intern identifierare: 2025-57
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45260000 Takarbeten och andra byggarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000