See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Strategiska kommunikationstjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar strategisk rådgivning i internkommunikation och ledningskommunikation, olika typer av analyser, varumärkesstrategi och -utveckling, konceptutveckling, digital kommunikation, grafisk design samt utveckling och produktion av kampanjer.
Intern identifierare: A154.352/2025
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: PR- och reklambyråtjänster
Intern identifierare: Strategiska kommunikationstjänster