804594-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Ramavtal - Kompetens gällande rostskydd av stålkonstruktioner
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal - Kompetens gällande rostskydd av stålkonstruktioner
BeskrivningUppdragen kan komma att handla om att genomföra utredningar när det gäller rostskyddssystem för stålkonstruktioner och samt att agera specialist vid framtagning av åtgärder för underhåll av broar
Intern identifierareKOM-417662
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelProjektstöd
BeskrivningProjektstöd
Intern identifierareProjektstöd
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelSpecialiststöd
BeskrivningSpecialiststöd
Intern identifierareSpecialiststöd