2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skötsel på Örjans Vall
Beskrivning: Totalskötsel Örjans Vall. Elit A-plan och en elit träningsplan.
Intern identifierare: TKFN-2025/00785
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77320000 Skötsel av idrottsplatser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000