804904-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Motorfordon – Traktorgrävare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTraktorgrävare
BeskrivningMelleruds kommun ska upphandla en begagnad traktorsgrävare.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121760:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 16720000 Begagnade traktorer, 16700000 Traktorer