80492-2021 - ÄndringSverige-Falun: Tolktjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Teckenspråkstolkning
Referensnummer: HDa 2.5-2020913
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79540000 Tolktjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Tolktjänster komplett förmedlare.