804994-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Personaltjänster och lönehantering – Lönetjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLönetjänster
BeskrivningRamavtal för att vid behov kunna resursförstärka löneenheten med specialistkompetens.
Intern identifierare25-04937
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79631000 Personaltjänster och lönehantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningSe upphandlingsunderla
Intern identifierare1767489-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelLönespecialist Kompetensnivå 3
BeskrivningSe upphandlingsdokument
Intern identifierare1782268-1
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelLönespecialist Kompetensnivå 4
BeskrivningSe upphandlingsunderlag
Intern identifierare1782270-2