80504-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Taxitjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Persontransporter
Referensnummer: 3.3.2-219/2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60120000 Taxitjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal - Persontransporter