2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kylaggregat till ishallen i Guldsmedshyttan - Råsshallen
Beskrivning: Totalentreprenad för nytt kylaggregat till ishallen i Guldsmedshyttan
Intern identifierare: TN 2024/95
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42000000 Industrimaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 42500000 Kyl- och ventilationsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000