See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avloppstjänster
Beskrivning: Sävsjö kommun avser upphandla avloppstjänster inom sitt fastighetsbestånd.
Intern identifierare: A171/24
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Övergripande krav (1)
Beskrivning: Sävsjö kommun har upphandlat avloppstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avloppstjänster (DIS) steg II (1)
Beskrivning: Sävsjö har upphandlat avloppstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0003
Beskrivning: Avloppstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Information om anbudsgivaren (1)