See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Insamling förpackningar från flerfamiljshus och verksamheter
Beskrivning: Insamling förpackningar från flerfamiljshus och verksamheter och avser: · pappersförpackningar/wellpapp · plastförpackningar · metallförpackningar · glasförpackningar · returpapper (tidningar) · wellpappsbal
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90511300 Insamling av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106448:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90511400 Pappersinsamling, 90500000 Avfallstjänster, 90510000 Avfallshantering, 90511000 Sophämtning