805411-2025 - Resultat
Sverige – Taxitjänster – Särskilda persontransporter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSärskilda persontransporter
BeskrivningSärskilda persontransporter
Intern identifierareUPPH2024-00110
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60120000 Taxitjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000