See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konstruktör inom byggnadskonstruktion och byggnadsfysik
Beskrivning: Upphandlingen avser konstruktionstjänster inom byggnadskonstruktion och byggnadsfysik.
Intern identifierare: SBN/2025:486
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster, 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000