2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift av simhall
Beskrivning: Drift av simhall
Intern identifierare: KFN/2025:64
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92610000 Drift av idrottsanläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Drift av simhall