2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggledare mät till program Västlänken, projekt Haga, delprojekt Vasastan
Beskrivning: Byggledare mät till program Västlänken, projekt Haga, delprojekt Vasastan.
Intern identifierare: KOM-418533
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
Ytterligare klassificering (cpv): 71315300 Byggmätning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Byggledare mät till program Västlänken, projekt Haga, delprojekt Vasastan