2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kranbil
Beskrivning: Upphandlingen avser lastbil med kran åt Höörs Kommun.
Intern identifierare: KSF-2025-00209
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34134100 Lastbilar med flak
Ytterligare klassificering (cpv): 34130000 Motorfordon för godstransport, 34140000 Tyngre motorfordon, 34142000 Kranbilar och dumprar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Kranbil