80591-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Inköp och leveranser av dagligvaror
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelInköp och leveranser av dagligvaror
BeskrivningDigitala inköp och leveranser av dagligvaror till boende i egna hemmet.
Intern identifierare24/21
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningInköp av dagligvaror.
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDagligvaror Socialförvaltningen