2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mäklartjänster
Beskrivning: Upphandlingens syfte är att tillgodose Håbo kommun med mäklartjänster för området Viby äng.
Intern identifierare: UH-25-49451
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70300000 Diverse fastighetsmäkleri på arvodes- eller kontraktsbasis
Ytterligare klassificering (cpv): 70100000 Fastighetsmäklartjänster avseende egen fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Mäklartjänster