2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel - Huvudgrossist
Beskrivning: Upphandlingen omfattar huvudgrossist för livsmedel. Sortiment och villkor för avtalet framgår av upphandlingsdokumentet med bilagor.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115545:Lot:1