Planerad upphandling av bemanningstjänster för Gävleborg.
OBS! Detta är en planerad upphandling och tider och omfattning kan ändras fram till annonsering. Skapa ett konto och gör din intresseanmälan så får du automatiskt ett mail när fullständigt förfrågningsunderlag publiceras.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 79500000 Kontorshjälp
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen