8065-2025 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – Avrop avseende ängsslåtter nr. 1
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvrop avseende ängsslåtter nr. 1
BeskrivningUppdrag avseende ängsslåtter.
Intern identifierare6573-2024
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningEnligt förfrågan
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del (1)