See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: ESBR Guide - Lotsfunktion, utveckla stödsystemet och stärka stödet till företag
Beskrivning: Upphandlingen avser Konsulttjänst med kompetens och dokumenterad erfarenhet inom företagsrådgivning och innovationsutveckling.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116764:Lot:1