2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift och avhjälpande underhåll av tak inkl. snöröjning
Beskrivning: Entreprenaden omfattar tillsyn, skötsel och avhjälpande underhåll avseende tak inkl. snöröjning inom Sollentuna Kommunfastigheter AB, Sollentuna kommun och Sollentuna Parkering AB fastighetsbestånd
Intern identifierare: SKAB2024-000196
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel
Ytterligare klassificering (cpv): 45261900 Reparation och underhåll av tak, 45261920 Takunderhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Drift och avhjälpande underhåll av tak inkl. snöröjning
Intern identifierare: Drift och avhjälpande underhåll av tak inkl. snöröjning