2. Förfarande
Förfarande
Titel: Support av larmsystem samt visst inköp av produkter
Beskrivning: Upphandlingen av support och underhålla av passer- och larmsystem samt visst inköp av säkerhetsprodukter knutna till passer- och larmsystem.
Intern identifierare: SR2532
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 50610000 Reparation och underhåll av säkerhetsutrustning, 51000000 Installation (utom programvara)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000