80712-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Lundbyleden Byggledare signal
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLundbyleden Byggledare signal
BeskrivningResurskonsult Specialist byggledare signal
Intern identifierareKOM-419285
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningResurs- och kompetenskonsult Specialist byggledare signal/fjärrstyrning
Intern identifierareLundbyleden Byggledare signal