80721-2017 - KonkurrensutsättningSverige-Stockholm: Personalförmedling
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanning av växel och reception.
Referensnummer: 219-264/2017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79610000 Personalförmedling
II.1.4.
Kort beskrivning
Bemanning till Storstockholms brandförsvars växel och reception.
Föremål för upphandlingen:
Storstockholms brandförsvar avser att upphandla bemanning till växel och reception.
Endast en leverantör kommer att antas för uppdraget vilket innebär att anbud måste innhålla bemanning för både växel och reception.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79600000 Rekryteringstjänster, 79621000 Förmedling av kontorspersonal
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Bemanning till Storstockholms brandförsvars växel och reception